VAN SHOPPING FEST ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR - VAN HABERLERİ

VAN SHOPPING FEST ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR - VAN HABERLERİ
Van Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Necdet Takva, 15 Mart-5 Nisan 2015 tarihlerinde 1’incisi düzenlenecek olan Van Shopping Fest ile tüm markaları daha uygun fiyatlarla tüketiciyle buluşturacaklarını söyledi.
Açıklamalarda bulunan Van Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Necdet Takva, Shopping Fest’in kent ekonomisine yönelik katkı sunması için çalışmaların devam ettiğini belirtti. Takva, “İran ile sınırı olan Van’ın bu konumunu değerlendirerek bölgede alışveriş merkezi olmasını sağlamak istiyoruz.

Bunun için 15 Mart - 5 Nisan 2015 tarihleri arasında Van’da kurumların, tüccarın, esnafın, halkın katılımı ile alışveriş festivali düzenleyerek, kentte ekonomik bir canlılık kazandırmak istiyoruz. Van Shopping Fest turizm, gıda, ulaşım, konaklama, giyim başta olmak üzere birden çok sektörü harekete geçirerek, tüm Van'a yayılan zengin bir etkinlik içeriğiyle alışveriş ve eğlence fırsatı sunacak. Festivalin daha hareketli ve canlı geçmesi için herkesin desteğine ihtiyacımız var” dedi.