TEGV’DEN EMNİYET MÜDÜRÜ YAMAÇ’A ZİYARET - VAN HABERLERİ

TEGV’DEN EMNİYET MÜDÜRÜ YAMAÇ’A ZİYARET - VAN HABERLERİ
Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) Muradiye Öğrenim Birimi yöneticileri, Emniyet Müdürü Fatih Yamaç’ı makamında ziyaret ettiler.
Polis Haftası kutlamaları kapsamında yapılan ziyarette konuşan TEGV Birim Sorumlusu Buket Müjde, “Biz Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı Muradiye Öğrenim Birimi olarak çocuklar ve gönüllülerle İlçe Emniyet Müdürü Fatih Yamaç'ı ziyaret ettik. Emniyet Müdürü Yamaç’a TEGV çocuklarının yapmış olduğu ebru sanatı çalışması hediye edilip, TEGV Dergisi ve el broşürü takdim edildi. TEGV’in yapılan çalışmaları aktarıldı. Çocuklar ve gönüllülerle sohbet edilip yapılan işin çok kutsal olduğunu dile getirdik. Yeni yapılan binanın sinema salonu ve spor salonu çocuklarımıza gezdirildi. Ayrıca Polis Haftası münasebetiyle de günlerini kutladık. Bu ziyaret öğrencilerimiz açısından çok güzel oldu” dedi.

Emniyet Müdürü Fatih Yamaç ise, ziyaretten dolayı çok memnun olduklarını belirterek, “Kapımız herkese, herkesime açık. Herkes gönül rahatlığıyla bu kapıdan içeri girebilir” diye konuştu.