SEVGİLİLER GÜNÜ ETKİNLİĞİNE YOĞUN İLGİ - VAN HABERLERİ

SEVGİLİLER GÜNÜ ETKİNLİĞİNE YOĞUN İLGİ - VAN HABERLERİ
Van'ın ilk 5 yıldızlı oteli olan Rescate Hotel Van, Sevgililer Günü nedeniyle düzenlediği geceye sevgililer yoğun ilgi gösterdi.
Edremit yolu üzerinde Van Gölü manzarası ve konforuyla müşterilerini ağırlayan Rescate Hotel Van, önemli günlerde de yaptığı etkinliklerle büyük ilgi görüyor. Her yıl olduğu gibi bu yıl da 14 Şubat Sevgililer Günü nedeniyle düzenlediği geceye çok sayıda kişi katıldı. Rescate Hotel Van Genel Müdürü İrem Tinli Angün, bu yıl da sevgililer günü nedeniyle düzenledikleri etkinliğe yoğun bir katılımın olduğunu belirterek, “Öncelikle tüm sevgililerin ve sevenlerin sevgililer gününü kutlar herkese mutlu sağlık dolu günler dilerim. Bu yıl da iki değerli sanatçılarımızla Arif Taşdemir ile Samy Ertan gibi sanatçılarımızla misafirlerimize coşkulu ve eğlenceli bir gece yaşattığımıza inanıyorum. Katılım beklediğimizden çok daha fazla yoğun oldu. Tüm misafirlerimize teşekkür ediyorum" dedi.

Gecede çiftler sanatçı Arif Taşdemir ile Samy Ertan'ın söyledikleri birbirinden güzel şarkılar eşliğinde dans edip gönüllerince eğlendiler.