ŞEMSETTİN KAYA AK PARTİDE ADAY ADAYI - VAN HABERLERİ

ŞEMSETTİN KAYA AK PARTİDE ADAY ADAYI - VAN HABERLERİ
2015 Genel seçimlerinde Van’da AK Parti’de Milletvekili aday adayı olacağını söyleyen Şemsettin Kaya, Van için mükemmel projelerinin olduğunu vurguladı.
2015 Genel seçimlerinde Van’da AK Parti’de Milletvekili aday adayı olacağını söyleyen Şemsettin Kaya,  Van için mükemmel projelerinin olduğunu vurguladı.

Milletvekili aday adayı Kaya; “AK Parti’nin demokrasi haklarına, eşitliğe, adalette en önemlisi Türkiye'nin gelişmesi konusunda çok cesur adımlar atması her vatandaşı ister istemez umutlandırıyor. AK Parti kurulduğu günden itibaren hemen hemen her kademede görev aldık. Hiçbir zaman hiçbir görevden geri adım atmadık.  Dünya Lideri olan Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Bilim adamı her konuşması ile insanların gönlünde taht kuran Başbakanımız sayın Ahmet Davutoğlu gibi değerlerle siyaset yapmak bizleri onurlandırır. Allah nasip ederse bizlere Milletvekilliği nasip olursa, ülkemiz, ilimiz ve ilçemiz için her alanda faydalı olabilmek ve faydalı işler yapabilmek için ellerimizden geleni çabayı göstereceğiz” dedi.

Milletvekili aday adayı Şemsettin Kaya, 1972 Muradiye doğumlu olduğunu, Lise tahsilini bitirdikten sonra ticaret hayatına atıldığını belirtti. Kaya, babası adına yaptırdığı birçok hayrat işleri olduğu ve kendisinin de halen gayrimenkul alım satım işleri ile uğraştığını açıkladı.