ŞAHİN’İN SEÇİM ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR - VAN HABERLERİ

ŞAHİN’İN SEÇİM ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR - VAN HABERLERİ
AK Parti Van Milletvekili aday adayı Zafer Şahin’in ilçe ziyaretlerine devam ediyor.
Siyaset arenasında hızla yükselen ve attığı adım olay olan AK Parti Van Milletvekili aday adayı Zafer Şahin, önce Ankara'yı sonra Van ve ilçelerini ziyaret etmeye devam ediyor. Van'ın genç dinamik ve aktif aday adayı Zafer Şahin, halkında kalbini çalmaya devam ediyor. Van merkezde karşılaştığı yoğun ilginin ilçe teşkilatlarında da devam etmesi Şahin'i oldukça mutlu etti.

Gittiği her yerde yoğun ilgi ve alaka ile karşılaşan Şahin, AK Parti’nin ile teşkilatları olan Özalp, Saray, Muradiye ve Çaldıran ilçe teşkilatlarını ziyaret etti. İlk olarak Özalp İlçe Başkanlığını beraberindeki kalabalıkla ziyaret eden Şahin, burada yoğun ilgi ile karşılandı. Şahin’ın Özalp ziyaretinin ardından Saray ilçe başkanlığını ziyaret etti. İlçe başkanı Şeref Çevik'i makamında ziyaret eden şahin, gelişen Türkiye'nin öneminden bahsetti. Karşılıklı dilek ve temennilerin ardından, Zafer Şahin bir sonraki durağı olan Çaldıran ilçesine geçti.

Çaldıran İlçe Başkanı Fevzi Akbalık, Zafer Şahin ve misafirlerini büyük bir sevinçle karşıladı. Şahin Van ve ilçeleri için canla başla çalışacaklarının sözünü verdi. Çaldıran'daki temaslarının ardından, Muradiye ilçesine geçen Şahin, burada da coşkuyla karşılandı. Muradiye İlçe Başkanı İbrahim Vanlı'yı da makamında ziyaret eden Şahin; Muradiye Şelalesi ve tarihi mekanların Van ve Muradiye turizmine daha fazla kazandırılması için ekonomik ve sosyal eksikliklerin giderilmesi için kısacası sorunları, “Sorun olmaktan çıkarmak için geliyoruz” dedi.

Şahin ve beraberindekiler, bir süre ilçe cadde ve sokaklarında yürüyerek halk ile selamlaşıp sohbet ettikten sonra, diğer ilçe ziyaretlerine devam etmek üzere ilçeden ayrıldılar.