SAADET PARTİSİ ADAYLARINDAN ESNAF ZİYARETİ - VAN HABERLERİ

SAADET PARTİSİ ADAYLARINDAN ESNAF ZİYARETİ - VAN HABERLERİ
VAN HABER - Saadet Partisi Van milletvekili adayları Özay İlhan, Uğur Çiçekel ve Fatih Ebinç, beraberindeki milli ittifak destekçileriyle esnaf ziyaretlerine devam ediyor.
Esnaf ziyaretinde konuşan Saadet Partisi Van Milletvekili Adayı Özay İlhan, her şey bir besmeleye baktığını belirterek, “İktidara geldiğimizde öyle bir besmele ile işe koyulacağız ki, Türkiye’de yer yerinden oynayacak. Ülkemiz hızla kalkınacak, milletimiz bolluk ve refaha kavuşacak. Çünkü bizim anlayışımız, insanı yaşat ki devlet yaşasın anlayışıdır. Bizim merkezimizde insan var. İnsanımızın mutluğu, refahı var. Bu yüzden iktidara gelir gelmez vatandaşlarımızın kanun teklifi vermesinin önünü açacağız” dedi.

Bu birliği gerçekleştirdikten sonra da Van halkından büyük bir teveccühle karşılaştıklarını söyleyen Van Milletvekili Adayı Fatih Ebinç ise, “Sende gel hemşehrim dedik. Gel ki iri olalım, gel ki diri olalım. Bizi kutuplaştırmaya çalışanlara inat kucaklaşalım. Bizi bölmeye çalışanlara inat bütünleşelim. Türkiye kendine geliyor. Aslına dönüyor, özüne dönüyor, tarihine dönüyor. Akın akın Saadet’e geliyor. Milli ittifaka geliyor” şeklinde konuştu.