KOÇAK AK PARTİ’DEN ADAY ADAYI - VAN HABERLERİ

KOÇAK AK PARTİ’DEN ADAY ADAYI - VAN HABERLERİ
Milli Eğitim Müdürlüğü’nden emekli Ahmet Koçak, Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Van Milletvekili Aday Adayı olduğunu açıkladı.
Bir kahvaltı salonunda gazetecilerle bir araya gelen Koçak, AK Parti Van Milletvekili Aday Adayı olduğunu söyledi. AK Parti’nin kuruluşundan itibaren partiye gönül verdiğini ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın sevdalısı olduğunu vurgulayan Koçak, bu doğrultuda ne olursa olsun her zaman partinin yanında yer alacağını söyledi.

Van’ın birçok sorunu olduğunu ve bu sorunların çözümü noktasında kurum ve kuruluş temsilcileriyle görüştüğünü ifade eden Koçak, “Kısmet olursa seçilirsem, tek amacım ilime ve halkıma hizmet vermek olacaktır. Kentin yeşilliğinden Van Gölü çevresine, TOKİ’lerden altyapı sorununa, spordan sosyal hayata kadar var olan tüm sorunları çözme noktasında elimden geleni yapacağım.

Halkın içinden gelen biri olarak daima halkla birlikte olacağım. Halkın sorunlarıyla birebir ilgileneceğim. Bu bir sevda işi, gönül işidir. Ben Van’a, Van halkına sevdalıyım. İlimiz için hayırlısını diliyorum” şeklinde konuştu.