KARABIYIK’TAN İLÇE ZİYARETLERİ - VAN HABERLERİ

KARABIYIK’TAN İLÇE ZİYARETLERİ - VAN HABERLERİ
AK Parti Van Milletvekili Aday Adayı Abdulhekim Karabıyık, seçim çalışmaları kapsamında Erciş, Çaldıran, Muradiye, Özalp ve Saray ilçe teşkilatlarını ziyaret etti.
Erciş İlçe Başkanı Adnan Aydın, Çaldıran İlçe Başkanı Fevzi Akbalık, Muradiye İlçe Başkanı İbrahim Vanlı, Özalp İlçe Başkanı Orhan Yıldırımçakar, Saray İlçe Başkanı M. Şerif Çevik ve tüm ilçelerin kadın, gençlik kolları ve belediye meclis üyeleri tarafından karşılanan Karabıyık, ziyaret ettiği her ilçede 14 yıllık teşkilatlardaki hizmetlerinden dolayı yoğun bir ilgi ile karşılandı. Bu ilgiden büyük bir memnuniyet duyduğunu ifade eden Karabıyık, teşkilat mensuplarını kucaklayarak çıkmış olduğu bu yolda dua ve destek istedi.

İlçe başkanları ve üyeleri ise, AK Parti’nin kuruluşundan bugüne kadar partinin çeşitli kademelerinde emeği olan ve halkın gönlünde yer edinen vefalı ve cefakâr Karabıyık’a çıkmış olduğu bu yolda başarılar dilediler.

Teşkilat ziyaretlerinin ardından kalp ameliyatı olan AK Parti Özalp İlçe Yönetim Kurulu üyesi Mahmut Görgülü’yü beraberindeki heyet ile evinde ziyaret eden Karabıyık, ‘geçmiş olsun’ dileklerinde bulunduktan sonra buradan ayrıldı.