İLHAMİ ÇAKIRTAŞ; 'TEŞKİLATIMIN EMRİNDEYİM'

İLHAMİ ÇAKIRTAŞ;  'TEŞKİLATIMIN EMRİNDEYİM'
2015 Genel seçim için Van'da milletvekiliği için adı geçen İlhami Çakırtaş, adaylık hakkında açıklama yaptı. Çakırtaş, Ak Parti genel merkezimizin M.K.Y.K'da çıkan teşkilat mensublarının aday adayları ile ilgili ilke kararına uyarak aday adayı olmadım.
Ak Parti Genel  Merkezimizin  M.K.Y.K ,da Çıkan Teşkilat Mensublarının  A.Adayları ile ilgili İlke  Kararına Uyarak  A.Adayı Olmadım.

Bu Süreçte A.Adayı Olan Tüm Kardeşlerime Başarılar Dilerim ve Aday Olacak Kardeşlerimiz ile Birlikte Yeni Türkiye ,nin İnşa ve İmarı İçin Yola Çıkan Bizler Barış ve Kardeşlik için Canla Başla Çalışacağız Rabbim Niyetimizi Halis İstikametimiz Hak Üzere Kılsın A .Adayı Kardeşlerim Bizim Sevdamız Hak ve Halk İçin Olsun Nefsimizi  Azgınlaştırmasın Güç ,Makam, Mevki ,Hırs ve Nefsin İhtiraslarından Korusun Şeytanı ve Şerrini Bizlerden Uzak Etsin Hak Dava Aşıklarını,Gürebayı ,Mazlumu,Fakiri ,Fukarayı ,Öksüzü,Yetimi ve Mustazafların Yardım Eli Olmayı Nasip Etsin Bizler AK Parti Neferleri Olarak Bölgemizin Ortadoğunun İslam Aleminin ve Dünyanın Selameti İçin Çalışmamız Gerekiyor.

Büyük Yürüyüşümüz İçin Partimizin Başarısını İstiyor ve Daha iyi Başarılara İmza Atarak 2023 Hedeflerimize Ulasacağız inşanllah Sevdamız İnsan Olsun.
    
İLHAMİ  ÇAKIRTAŞ