FİDAN BİR GÜNDE 3 İLÇE GEZDİ - VAN HABERLERİ

FİDAN BİR GÜNDE 3 İLÇE GEZDİ - VAN HABERLERİ
AK Parti Van Milletvekili Aday Adayı Ahmet Fidan ve beraberindekiler bir günde 3 ilçe gezdi
Ak Parti Van Milletvekili Aday Adayı Ahmet Fidan bir günde 3 ilçeyi birden gezdi. Gittiği Ak Parti ilçe teşkilatlarında sıcak ilgiyle karşılanan Ahmet Fidan’ın ilk durağı Çatak ilçesi oldu.

Çatak girişinde Ak Parti Çatak İlçe Başkanı Tahsin Babur ve ilçe teşkilatı mensupları tarafından karşılandı. Sıcak bir ortamda geçen ziyaretin ardından çatak’tan ayrılan Ahmet Fidan, Gürpınar ilçesine geçti. Gürpınar İlçe Başkanı Halit Toktaş ve ilçe yöneticileri ile bir araya gelen Ahmet Fidan, ilçenin sorun ve taleplerini dinledi.

Birlikte, 7 Haziran'da Ak Parti'yi zafere ulaştırma konusunda kararlılıklarını teyit ettirdikten sonra ilçeler turunda son durak Gevaş oldu. İlçe Başkanı Bedirhan Erdem ve ilçe yöneticileriyle bir araya gelen Ahmet Fidan, “Budara da İlçe Başkanımız Bedirhan Erdem ve ilçe yöneticileriyle uzun uzun konuştuk. Hedef aynı. “Daha güçlü Gevaş, daha güçlü Van ve daha güçlü Türkiye” sloganıyla Gevaş ilçesinden ayrıldık. Yoğun bir gün geçirdik. Bu gün 3 ilçe gezdik. Bu ziyaretlerimiz olumlu geçti. Gevaş ziyareti ile ilçe gezilerimizi de tamamladık” dedi.