ESKİ VEKİL ADAY ADAYLIK BAŞVURUSUNU YAPTI - VAN HABERLERİ

ESKİ VEKİL ADAY ADAYLIK BAŞVURUSUNU YAPTI - VAN HABERLERİ
Van eski milletvekili Mustafa Kaçmaz, AK Parti’de milletvekili aday adaylığı için başvurusunu yaptı.
Beraberindekilerle AK Parti Van İl Başkanlığı binasına gelen Mustafa Kaçmaz, siyasi hayatını AK Parti çatısı altında sürdüreceğini belirtti. AK Parti Van İl Başkanlığı kongresinde Başbakan Ahmet Davutoğlu tarafından kendisine parti rozeti takıldığını da hatırlatan Kaçmaz, haziranda yapılacak olan seçimlerde gönül verdiğim ve benimsediği AK Parti’de milletvekili aday adayı olduğunu kaydetti. Tecrübeleriyle Van’a çok iyi hizmetler yapacağını dile getiren Kaçmaz, AK Parti’ye katılmasıyla Van’da partinin çok daha güçleneceğini kaydetti.

AK Parti Van Milletvekili Aday Adayı Mustafa Kaçmaz; “Allah nasip ederse ömrümüz yettiği kadar bundan sonraki yaşamımda AK Parti ailesine faydalı olabilmek için çaba göstereceğim. Enerjimizi Vanlı kardeşlerimizin mutluluğu, huzuru, refahı ve çözüm sürecine katkı sunabilmek konusunda tüm enerjimizi gözümüzü kırpmadan harcayacağız. Kardeşliğin tesisi ve ülkenin huzuru konusunda AK Parti güzel bir ivme kazandı. Biz siyasetçilere düşen sorumluluk ise, gözyaşların dinmesi ve çözüm sürecinin başarıya ulaşması için emek sarf etmesidir.

Allah bizleri hiçbir zaman bize gönül veren dostlarımıza karşı mahcup etmesin. AK Parti büyük bir ailedir. Bizlerde bu ailenin birer ferdi olarak Türkiye’yi dünyanın en güçlü ülkesi haline getiren ve özellikle annelerin gözyaşı dökmemesi konusunda büyük başarı elde eden AK Parti mimarlarına ve Başbakanımıza 2015 Genel Seçimleri’nde Van’da 8 milletvekili çıkararak güzel bir hediye sunabilmeliyiz”
dedi.

AK Parti Van İl Başkanı Av. Zahir Soğanda ise, Mustafa Kaçmaz’ın partilerine katılmasının güçlerine güç kattığını belirterek, “Derin tecrübelerinden mümkün olduğu kadar faydalanacağız. Milletvekili aday adaylığı hayırlı uğurlu olsun. Partimize katılım sağladıkları için bir kez daha kendilerine ve dostlarına teşekkür ediyoruz” diye konuştu.