ENGELLİLERİN BİRİNCİSİ VE ÜÇÜNCÜSÜNDEN YAVUZER'E ZİYARET

ENGELLİLERİN BİRİNCİSİ VE ÜÇÜNCÜSÜNDEN YAVUZER'E ZİYARET
Antalya’da yapılan engelli sporcuların katıldığı atletizm bölge şampiyonasında birinci olan Bilal Binek ile üçüncü olan Harun Binek, İpekyolu İlçe Milli Eğitim Müdürü Şükrullah Yavuzer’i ziyaret etti.
08-10 Mart 2015 tarihinde Antalya’da düzenlenen “Özel Sporcular Bölge Şampiyonası”nda dereceye giren Van İpekyolu ilçesine bağlı Konya Beyhekim Özel Eğitim Mesleki Eğitim Lisesi öğrencilerinden Bilal Binek ve Harun Binek İlçe Milli Eğitim Müdürü Yavuzer’i makamında ziyaret ettiler. İlçe Milli Eğitim Müdürü Yavuzer, öğrencilerin bu başarısından dolayı tebrik ederek birer hediye ile onurlandırdı. Yavuzer, “Bu başarılarından dolayı öğrencilerimizi kutluyorum, onlara her zaman böyle başarılara imza atmalarını diliyorum. Tabi bu bizim için de onur verici. İlimizi temsil etmeleri yönünde gurur verici. Ben kendilerini ve hocalarını tebrik ediyorum“ dedi.

Konya Beyhekim Özel Eğitim Mesleki Eğitim Lisesi Okul Müdürü M.Sırrı Özturan ise, “Antalya’da 08-10 Mart 2015 tarihinde düzenlenen özel sporcular bölge atletizm şampiyonasında okulumuz öğrencilerinden Bilal Binek 200 metre bölge birincisi, Harun Binek ise 100 metre bölge üçüncüsü olmayı başardılar. Toplam 153 sporcunun katıldığı yarışmada Doğu Anadolu Bölgesi'nden Bilal Binek bölge birincisi oldu. Tüm bölge birincilerinden en iyi derece alan 4 sporcu daha sonra Türkiye finaline çağrılacaklar” şeklinde açıkladı.