ASKON VE TÜMSİAD MÜSİAD’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ - VAN HABERLERİ

ASKON VE TÜMSİAD MÜSİAD’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ - VAN HABERLERİ
Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Van Şube Başkanı Maşallah Gözel ve yönetim kurulu üyeleri, Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Van Şube Başkanı Kerem Baynal ve yönetimine ‘Hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.
Sıcak bir ortamda geçen ziyarette, işadamları derneği başkanları aralarında yapılabilecek ortak projelerden ve hizmetlerden konular açarak fikialışverişinde bulundular. ASKON Van Şube Başkanı Gözel, MÜSİAD’ın Van Şube Başkanı Kerem Baynal’a Van’ın eğitim durumuyla ilgili yaptığı konuşmasından dolayı teşekkür etti.

Eğitime büyük önem verilmesi gerektiğini dile getiren Gözel, ASKON, MÜSİAD, TÜMSİAD ve birlikte ortak noktalarda buluşabilecek STK’ların bir araya gelerek, gerek ekonomik gerekse Van ilinin gündeminde olması gereken meseleler hakkında birlikte çalışmalar yapmak üzere çaba gösterilmesini arzu ettiğini belirtti.

MÜSİAD, TÜMSİAD ve ASKON Van Şube başkanları ortak fikirleri deklare etmek ve işadamlarının sorunlarına çözüm bulmak için birlikte çalışacaklarını beyan ettiler. Pozitif bir atmosferde cereyan eden ziyaretten olumlu ve yapıcı mesajların paylaşılmasından dolayı MÜSİAD Van Şube Başkanı Kerem Baynal duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkürlerini sundu.