AK PARTİLİ KAYA’DAN İLÇELERE ZİYARET - VAN HABERLERİ

AK PARTİLİ KAYA’DAN İLÇELERE ZİYARET - VAN HABERLERİ
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Van Milletvekili Aday Adayı Osman Kaya, seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor.
Haziran ayında yapılacak olan milletvekili seçimleri çerçevesinde çalışmalarına aralıksız devam eden Kaya, bu kapsamda AK Parti Erciş, Muradiye ve Çaldıran ilçe teşkilatlarını ziyaret etti. Aralarında AK Parti Ağrı Milletvekili Aday Adayı Mehmet Reşat’ın da yer aldığı kalabalık bir ekiple ilçe teşkilatlarını ziyaret eden Kaya, bölgedeki temel sorunlara değindi.

İşsizlik ve istihdam sorunlarından, güvenlik ve huzuru artırıcı önlemlere değinen Kaya, ayrıca Van Gölü'nün potansiyel turizm kapasitesi ve gençlerin eğitim sorunlarını da ele aldı. Tek amacının Van’a ve Van halkına hizmet olduğunu ifade eden Kaya, bu çerçevede elinden geleni yapacağını söyledi.

Ziyaretlerinde gerek AK Parti ilçe teşkilatlarının gerekse vatandaşların ilgisinin mutluluk verici olduğunu dile getiren Kaya, “İnşallah haziran ayında yapılacak olan seçimler ülkemize, ilimize ve bütün İslam alemine hayırlara vesile olur” dedi.