AK PARTİLİ KARABIYIK’TAN ‘ÇATI’ AÇIKLAMASI - VAN HABERLERİ

AK PARTİLİ KARABIYIK’TAN ‘ÇATI’ AÇIKLAMASI - VAN HABERLERİ
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Van Milletvekili Aday Adayı Abdulhekim Karabıyık, bazı muhalefet partilerinin AK Parti’yi mağlup etmek amacıyla birleşme yapabilecekleri iddiasında bulundu.
Karabıyık, 2015 Genel Seçimleri öncesi AK Parti’ye karşı bir ittifaka gitmeye hazırlanan mevcut partilerin seçimlerdeki hedefinin AK Parti’ye ağır darbe vurmak olduğunu belirtti. AK Parti Van Milletvekili Aday Adayı Abdulhekim Karabıyık, “Köşk seçimlerinin ardından bu yöntemin tutmadığını ve siyasi partilerin ders almadıklarına hep birlikte şahit olduk.

Yenilen pehlivan güreşe doymaz misali yine aynı senaryo ile yeni bir çalışmanın içine girmiş olan mevcut partilerin geçmişte çatı altında birleşmenin kendilerine fayda getirmediği gibi 7 Haziran 2015 seçimlerinde de 30 parti ile de birleşseler halkın iradesi karşısında duramayacaklardır.

Şer güçlerin ve ihanet şebekelerinin oyunları asla tutmayacaktır. 80 yıl boyunca geçmiş iktidarlar döneminde yapılan hizmetlerin tamamını toplarsanız AK Parti’nin 14 yıllık iktidarları döneminde yaptığı hizmetler kadar değildir. ‘İşimiz hizmet gücümüz millet’ sloganı ile gücünü milletten alan bir iktidarın gücü karşısında duramayacaklardır” şeklinde konuştu.