AK PARTİ’DEN GEVAŞ VE GÜRPINAR’A ÇIKARMA - VAN HABERLERİ

AK PARTİ’DEN GEVAŞ VE GÜRPINAR’A ÇIKARMA - VAN HABERLERİ
AK Parti Van Milletvekili Burhan Kayatürk ve İl Başkanı Zahir Soğanda, Gevaş ve Gürpınar ilçelerine bir dizi ziyaretlerde bulundular.
Sabah saatlerinde kalabalık bir heyetle il binası önünden hareket eden AK Parti Van Milletvekili Burhan Kayatürk ve İl Başkanı Av. Zahir Soğanda, ilk olarak Gevaş ilçesine geldiler. İlçe girişinde Gevaş Belediye Başkanı Sinan Hakan ve İlçe Başkanı Bedirhan Erdem ile çok sayıda partili tarafından karşılanan Milletvekili Kayatürk ve Başkan Soğanda, daha sonra çarşı esnafını ziyaret etti.

Bir kahvehanede oturarak Gevaş halkıyla sohbet eden Milletvekili Burhan Kayatürk ve Başkan Soğanda, ilçedeki sorun ve sıkıntılar hakkında bir süre görüşmelerde bulundular. Burada Milletvekili Kayatürk, bir vatandaşla tavla da oynadıktan sonra Gevaş Kaymakamı Nedim Akmeşe’yi ziyaret ettiler.

Ardından Gürpınar ilçesine geçen heyet, Gürpınar ilçesinde teşkilat ziyaretinin ardından akşam geç saatlere kadar esnaf ziyaretinde bulundular. Milletvekili Kayatürk ve beraberindekiler, daha sonra İlçe Kaymakamı Metin Yılmaz’ı ziyaret ettiler. Kaymakam Yılmaz’a yapılan ziyaretin ardından heyet ilçeden ayrıldı.