AGD'DEN MÜSİAD'A ZİYARET - VAN HABERLERİ

AGD'DEN MÜSİAD'A ZİYARET - VAN HABERLERİ
HABERVAN.COM - Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Van Şubesi Başkanı Şeref Akbulut, beraberindekilerle Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Van Şube Başkanı Kerem Baynal’a ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.
Şeref Akbulut, MÜSİAD Van Şube Başkanlığı’na seçilen Kerem Baynal ve yönetim kurulunu tebrik ederek, başarılar diledi. AGD’nin yapmış olduğu faaliyetler hakkında bilgi veren Akbulut, özellikle gençlerin kötü alışkanlıklara bulaşmamaları, kahvehane köşelerinde boş vakit geçirmemeleri konusunda girişimlerde bulunduklarını kaydetti. Akbulut, “AGD Van Şubemiz; kültürlü, seviyeli, seciyeli, ileri görüşlü, araştıran ve okuyan gençlerin yetişmesi için gece gündüz çalışmaktadır.

MGV olarak bilinen vakfımız 13 yıl sonra kaldığı yerden AGD ve MGV adı altında çalışmalarına devam etmektedir. Bugüne neler değişti diyecek olursanız, aslında hiçbir şey değişmedi. Çünkü değişecek hiçbir söylem ve eylemimiz olmadı.15 yıl önce hangi davayı savunuyor ve neyi temsil ediyorsak şimdi de aynı davanın müdavimleriyiz.

Biz geçmişten beri dillendirdiğimiz ve Türkiye’nin gündemine sokma istediğimiz ‘Çare İslam Birliği’ söyleminin her daim arkasında durmuşuzdur ve savunmuşuzdur. Türkiye’de ve dünyada yaşanan sömürü sisteminin ancak bu şekilde çözüleceğine inanmaktayız” şeklinde konuştu.

Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren MÜSİAD Van Şube Başkanı Kerem Baynal ise,“Göreve gelmemiz ile birlikte ziyaretçimiz olan Anadolu Gençlik Derneği Başkanı Şeref Akbulut ve yönetim kurulu üyelerine şahsım ve yönetimim adına teşekkür ediyorum” dedi.