Şarjı 45 gün giden telefon Studio Energy tanıtıldı!

Şarjı 45 gün giden telefon Studio Energy tanıtıldı!
Şarjı 45 gün giden telefon Studio Energy tanıtıldı!ABD merkezli telefon üreticisi Blu 45 gün dayanabilen akıllı telefon üreterek akıllı telefon piyasasını alt üst etti.Bu atak karşısında diğer akıllı telefon üreten firmaların ne yapacakları ise merak konusu oldu.
Akıllı telefonların en büyük sorunu olan şarj, artık tarih oluyor.ABD merkezli telefon üreticileri bekleme süresince şarjı 45 gün dayanabilen akıllı telefon üretti. Telefon üreticisi Blu’nun CES 2015’te anons ettiği ve 5.000mAh kapasiteli...

Akıllı telefonların en büyük sorunu olan şarj, artık tarih oluyor. ABD merkezli telefon üreticileri bekleme süresince şarjı 45 gün dayanabilen akıllı telefon üretti. Telefon üreticisi Blu'nun CES 2015'te anons ettiği ve 5.000mAh kapasiteli piliyle tüm dikkatleri bir anda üzerine çekmeyi başaran yeni telefonu Studio Energy satışa çıktı. Telefon daha önce açıklandığı üzere 149 dolarlık fiyatıyla listelendi. Yüksek kapasiteli pil Blu'nun pazarlama noktasındaki en büyük kozu olacak. Şirketin açıkladığı verilere göre Studio Energy 4 gün kullanım, 45 gün de bekleme süresine sahip.