Sow'dan flaş transfer açıklaması geldi

Sow'dan flaş transfer açıklaması geldi
Fenerbahçe'nin Senegalli forvet oyuncusu Moussa Sow çok mühim beyenatlarda bulunurken transferi hakkında da flaş açıklamalarda bulundu.
 Fenerbahçe'nin Senegalli forvet oyuncusu Moussa Sow çok mühim beyenatlarda bulunurken transferi hakkında da flaş açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe'nin golcü futbolcusu Sow, akşam antrenmanı öncesi basın toplantısı düzenleyerek gazetecilerin sorularını yanıtladı. Sow'un transfer ile ilgili sözleri dikkat çekti...
  


 

 
İşte Sow'un açıklamaları;

Bizim için heyecan verici bir yıl oluyor. Büyük takımlar birbirleriyle yarışıyorlar bu son derece önemli ve heyecan verici...

Fenerbahçe şuan lider ama önümüzde daha 7 hafta var. Hata yapma lüksümüz yok rakiplerimiz bizim puan kaybımızı bekliyorlar o yüzden lig bitene kadar aynı ciddiyetle devam edeceğiz.

Sezon sonu ayrılacak mı?

Öncelikle ben Türkçe bilmiyorum ve bu haberlerle ilgili çok haberdar değilim basını da çok takip etmiyorum. Bu haberler normaldir basında her zaman böyle haberler çıkabilir. Ben 3 senedir buradayım ve 3 senedir bana gidecek misiniz? sorusuna hep aynı cevabı veriyorum. Sezon sonu bakarız duruma göre.. Bu sezonda aynı cevabı veriyorum şimdilik Fenerbahçe'ye odaklanmış durumdayım.

"Allah'a şükür hayatta kaldık"

Bu olay sadece beni değil bir çok insanı Allah'a şükür hayatta kaldık ve önümüze baktık. Üzücü ve kötü bir olaydı böyle olaylar olabiliyor. Bunu yapan insanlar çok normal psikolojide olan insanlar değildi diye düşünüyorum. Ama daha sonra yolumuza iyi devam edebildik ve ayağa kalktık. Kendimizi yeniledik kupa ve ligde çok iyi bir reaksiyon gösterdik belki bizi düşümesi beklenen bir olaydı ama öyle olmadı biz iyi bir reaksiyon göstererek yolumuza devam ettik.

"Olay sonrası yurtdışından bir çok arkadaşım beni aradı ve 'Bu olay nasıl olabilir' dedi. Maalesef böyle bir olay yaşadık."

Fikstür için: Saçmalık

Bunların hepsi saçmalık. Ben bunları saçmalık olarak niteliyorum. Bizim derbimiz kalmamış, rakiplerimizin derbisi varmış. yani her maç zor ve kimsenin bir avantajı yok.

"Demba Ba bestelerinden haberim var"

Demba Ba ile sık sık aman geçiriyorum çünkü en yakın arkadaşım ve onun için yapılan besteleri duydum. Güzel şeyler yaptığı bunlar oluyor onun içn 'Maşallah' bazen Fenerbahçelilerden bile duyuyorum ona yapılan besteyi. Umarım daha iyi yerlere gelir.

Atatürk yorumu!

Aslında biraz önceye kadar bilgi sahibi değildim. Atatürk ile fazla şeyler duydum. Onun bu ülke için önemli bir insan olduğunu ve önemli bir insan olduğunu biliyorum fakat Türkiye'de doğmadığım için sizin kadar fazla şey bilmiyorum.

"Hakemleri tartışarak bir yere varamayız"

Hakemlerin görevi sahada aç yönetmek, tabiki onlarda insan ve hata yapablirler bizim lehimize olur bir gün başka gün onların lehine yapılır. Bunlara takılı kalmamak lazım ve bunları tartışarak bir yere varamayız.

Böyle şeyler futbolda olabilir. İnsanlar tabi biz forvet oyuncularına gözlerini çevirip suçluyor. Biz gerçekten kendimizi geliştirmek için çok çalışıyoruz. Bazı günler atabiliyirz bazı günler atamıyoruz ama kendimizi geliştirmek için gerçekten çok fazla çalışıyoruz. Daha önce geçtiimiz sezon performansımdan memnundum. Bu sezon da performansımdan memnunum. Hücumda en önde oynayan oyucu ben değilim ben sol tarafta oynuyorum kaleye uzak oynuyorum. Elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum. Sol tarafta üzerimde biraz daha fazla yük olsa da ben Fenerbahçe için elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum.

skorer