İsmail Kartal'dan Erciyes maçı sonrası bomba şok açıklamalar!

İsmail Kartal'dan Erciyes maçı sonrası bomba şok açıklamalar!
İsmail Kartal'dan Erciyes maçı sonrası bomba şok açıklamalar!Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, Erciyesspor mücadelesinin ardından yine şok açıklamalarda bulundu.
 İsmail Kartal'dan Erciyes maçı sonrası bomba açıklamalar!Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, Erciyesspor mücadelesinin ardından yine şok açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, Kayseri Erciyesspor ile 1-1 berabere kaldıkları karşılaşmanın ardından değerlendirmelerde bulundu.

İŞTE KARTAL'IN SÖZLERİ...

"Maça kazanmak için çıktık. İyi başladık, golle de başladık ama daha sonra duran toptan attığımız gibi, duran toptan yedik. İlk yarıda biraz siliktik. İkinci yarı daha baskılı, coşkulu oynadık. Kazanmayı çok istedik. 1-1'lik skora oyuncularım reaksiyon gösterdi. Kazanmamız gereken bir maçtı, rakibimizi tebrik ediyoruz. Oyuncularımı da, ikinci yarıdaki mücadeleleri nedeniyle tebrik ediyorum. Futbolda bazen çok isteseniz de olmaz. Son maça kadar mücadelemizi devam ettireceğiz"

"Çok arzularından dolayı, oyuncular bazen risk alabilir. Kaybedecek bir şeyimiz yok çünkü, kazanmamız gereken bir maç. Böyle şeyler olabilir""Başkanımız devre arasında gelip, sadece oyuncuları biraz motive etti"