Fenerbahçe'ye şok saldırı Beşiktaş'ı vurdu

Fenerbahçe'ye şok saldırı Beşiktaş'ı vurdu
Transfer çalışmalarını sürdüren siyah-beyazlılar, F.Bahçe otobüsüne yapılan silahlı saldırı yüzünden bazı futbolculardan olumsuz yanıt aldı. Fenerbahçe'ye yönelik silahlı saldırı, Beşiktaş'ın transfer planlarını bozdu. Siyah-beyazlılar teklif götürülen bazı oyunculardan olumsuz yanıt alırken, bazı isimlerin ise yüksek ücretler istediği ortaya çıktı. Siyah-beyazlılar teklif götürülen bazı oyunculardan olumsuz yanıt alırken, bazı isimlerin ise yüksek ücretler istediği ortaya çıktı. Fenerbahçe kafilesine yönel

Transfer çalışmalarını sürdüren siyah-beyazlılar, F.Bahçe otobüsüne yapılan silahlı saldırı yüzünden bazı futbolculardan olumsuz yanıt aldı. Fenerbahçe'ye yönelik silahlı saldırı, Beşiktaş'ın transfer planlarını bozdu. Siyah-beyazlılar teklif götürülen bazı oyunculardan olumsuz yanıt alırken, bazı isimlerin ise yüksek ücretler istediği ortaya çıktı. Siyah-beyazlılar teklif götürülen bazı oyunculardan olumsuz yanıt alırken, bazı isimlerin ise yüksek ücretler istediği ortaya çıktı. Fenerbahçe kafilesine yönelik silahlı saldırı, Beşiktaş'ı da vurdu. Siyah-beyazlılar teklif götürülen bazı oyunculardan olumsuz yanıt alırken, bazı isimlerin ise yüksek ücretler istediği ortaya çıktı. Fenerbahçe kafilesine yönelik silahlı saldırı, Beşiktaş'ı da vurdu.

Fenerbahçe kafilesine yönelik silahlı saldırı, Beşiktaş’ı da vurdu. Gelecek sezon için 3 veya 4 oyuncuyla kadrosunu güçlendirmek isteyen ve belirlediği isimlerin bazılarıyla şimdiden temasa geçen siyah-beyazlıların, Fenerbahçe’nin yaşadığı olay nedeniyle transferde istediği adımları atamadığı ortaya çıktı.

OLUMSUZ YANIT ALDI

Belirlenen mevkilere aday üç oyuncuyla görüşen ve toplamda 10’dan fazla futbolcuyla temas kuran Beşiktaş Yönetimi, Fenerbahçe’ye yönelik saldırının dünya basınında geniş yer bulması yüzünden transfer politikasını değiştirmek zorunda kaldı. Meksika’dan, Japonya’ya kadar birçok ülkede çalışma yapan yönetimin bazı oyunculardan olumsuz yanıt aldığı, bazı isimlerin ise yüksek yıllık ücretler talep ettiği öğrenildi.