F.Bahçe'den Trabzonspor'a flaş cevap!

F.Bahçe'den Trabzonspor'a flaş cevap!
F.Bahçe'den Trabzonspor'a flaş cevap!Fenerbahçe ile Trabzonspor arasında oynanacak maç öncesinde daha maç oynanmadan gerginlik başgösterdi.Fenerbahçe Trabzonspor başkanının hakem açıklamalarının ardından sert bir açıklama yayımladı.
Sarı Lacivertli kulüp resmi sitesinden yayımladığı açıklama ile Trabzonspor'un maç öncesi hakemleri etkilemek istediğini belirtti.

Fenerbahçe'nin resmi sitesinden yayımlanan açıklama ise şöyle:

Haftasonu oynanacak olan Fenerbahçe-Trabzonspor karşılaşması öncesinde, misafir takımın başkanı ve yöneticilerinin, maçın hakemini etkilemeye yönelik provokatif ve manipülasyon içeren açıklamaları tarafımızdan dikkatle takip edilmektedir.

Takımımıza karşı mücadele edecek olan takımların, sahamıza konuk olmadan önce hakemlerle ilgili yaptıkları açıklamaların artık süreklilik arz ettiğini düşünmekle birlikte, Türk Futbolu’nda ortamı germekten başka hiçbir amaca hizmet etmeyen bu tarz açıklamalar karşısında Türkiye Futbol Federasyonu ve kurullarını göreve davet ediyoruz.

Bununla birlikte, Merkez Hakem Kurulu tarafından bahse konu müsabakaya atanan ve Türk hakemlerinin içinde önemli bir değer olduğuna inandığımız Sayın Bülent Yıldırım’ın, söz konusu açıklamalar karşısında hiçbir baskı altında kalmayarak 2 takıma da hakkaniyetle yaklaşacağına olan inancımızı kamuoyuyla paylaşırız.

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ