11.Cumhurbaşkanı Abdüllah Gül'den flaş Demba Ba yorumu!

11.Cumhurbaşkanı Abdüllah Gül'den flaş Demba Ba yorumu!
11.Cumhurbaşkanı Abdüllah Gül'den flaş Demba Ba yorumu!11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman ve kulüp yöneticileriyle birlikte Vodafone Arena'yı gezdi. Demba Ba'nın şampiyon olmaları halinde Sultanahmet Camii'nde taraftarları sabah namazına çağırmasını değerlendiren Gül, 'İyi olur. Sabah namazlarında büyük camiler boş kalıyor' açıklamasında bulundu.
 Abdüllah Gül'den flaş Demba Ba yorumu geldi!11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman ve kulüp yöneticileriyle birlikte Vodafone Arena'yı gezdi. Demba Ba'nın şampiyon olmaları halinde Sultanahmet Camii'nde taraftarları sabah namazına çağırmasını değerlendiren Gül, 'İyi olur. Sabah namazlarında büyük camiler boş kalıyor' açıklamasında bulundu.

Demba Ba hakkında da açıklamalarda bulunan Gül, “Geçen hafta attığı golle zaten herkesin gönlünü nasıl kazandığı ortada. Beşiktaş’ta takım ruhu öne çıkıyor. Yabancı futbolcuların en başarılılarından birisi oldu” diye konuştu.
Demba Ba’nın şampiyon olmaları halinde Sultanahmet Camii’nde taraftarları sabah namazına çağırmasını da değerlendiren Gül, “İyi olur. Sabah namazlarında büyük camiler boş kalıyor. Bütün bunlar tabi takım ruhunu ortaya çıkartan şeyler. Gayet sempatik açıklamalar yapıyor bütün futbolcular. Hepsini çok takdir ediyorum ve ben de takip ediyorum” ifadelerini kullandı.
 
“UMARIM TÜRK FUTBOLU ADINA TAZELENME OLUR”
Gül, çok heyecanlı bir döneme girildiğini belirterek, "Uzun yıllar böyle çekişmeli bir lig olmadı. Herkesin at başı gidiyor olması, hiçbirinin şampiyonluktan düşmemesi, ümit ediyorum ki Türk futbolu adına bir tazelenme olur. Geçen yıllardaki üzücü hatıralardan sonra dolayısıyla bu da ülkeye heyecan veriyor” açıklamalarında bulundu.