Survivor All Star'a adaya hangi ünlü yarışmacı veda edecek!

Survivor All Star'a adaya hangi ünlü yarışmacı veda edecek!
Survivor All Star'a adaya hangi ünlü yarışmacı veda edecek?Survivor All Star'a hangi ünlü veda edecek?Heyecan fırtınası Survivor All Star'da bu akşam adaya veda edecek 3.isim belli olacak.Survivor All Star'da merakla beklenen eleme bu gece ekrana gelecek.Survivor All Star'da bu gece eleme gecesi ve adaya kimin veda edeceği oldukça merak ediliyor.
Survivor All Star'a adaya hangi ünlü yarışmacı veda edecek? Survivor All Star'a hangi ünlü veda edecek?Heyecan fırtınası Survivor All Star'da bu akşam adaya veda edecek 3.isim belli olacak.Survivor All Star'da merakla beklenen eleme bu gece ekrana gelecek.Survivor All Star'da bu gece eleme gecesi ve adaya kimin veda edeceği oldukça merak ediliyor.

Dominik Cumhuriyet'inde devam eden Survivor All Star bütün hızıyla devam ediyor.Kıyasıya rekabetin yaşandığı yarışmada heyecan had safaya ulaşmış durumda.Birbirinden güçlü yarışmacıların yer aldığı yarışmada oyunlar nefesleri kesiyor.

Dokunulmazlık oyununu kazanan gönüller olmuş ünlüller ada konseyinde adaya veda edecek adayın 1.sini belirlemişlerdi.Merve Oflaz adaya veda edecek ilk aday adayı olmuştu.Ahmet Dursun bireysel dokunulmazlığı kazandığı için adada kalmayı garantilemişti.

Bugün SMS oylamasında 1.olacak kişi Merve Oflaz'ın karşısına birisini çıkaracak ve o isimle Merve Oflaz arasında en az oy alan adaya veda edecek.