Sinem Öztürk'ten Ali Sunal açıklaması geldi!

Sinem Öztürk'ten Ali Sunal açıklaması geldi!
Sinem Öztürk'ten Ali Sunal açıklaması geldi!!Ünlü oyuncu Sinem Öztürk Hafta Sonu dergisine verdiği demeçte Ali Sunal ile aşk iddialarını yanıtladı ve eski kocasına da göndermede bulundu.
Ünlü oyuncu Sinem Öztürk Hafta Sonu dergisine verdiği demeçte çarpıcı açıklamalarda bulundu.Ünlü oyuncu magazin gündemine bomba gibi düşen Ali Sunal ile aşk iddialarında yanıtladı.

Son olarak Kanal D’nin “Hayat Yolunda” dizisinde rol alan oyuncu, Ali Sunal’la aşk yaşadığı iddialarına da yanıt verdi.  Öztürk, “‘Yusuf Yusuf’ adlı filmde karı-kocayı canlandırdığımız için böyle haberler çıktı. Bir de benim o dönem ayrılık haberlerim vardı. Üstüne tuz biber ekti. Ama aramızda hiçbir şey olmadı.
 
 Eski eşimin yorumlarını keza eski eşim, filmin çekimlerine kuyruk acısı diye yorumluyorum. Kadınlar karakter anlamında güçlü olunca, erkekler üste çıkmak için çamur atmaya kalkışıyorlar” dedi. Oyuncu şu sıralar hayatında aşka yer olmadığını da söyledi: “Şimdi hayatıma aşk gelmesin. Tamamen kendime adapte olmuş durumdayım.”