Nihat Doğan mahkemeye zorla getirilecek!

Nihat Doğan mahkemeye zorla getirilecek!
Nihat Doğan mahkemeye zorla getirilecek!Ünlü şarkıcı Nihat Doğan hakkında açılan davaya katılmadığı için zorla getirilme kararı çıktı.. Ekşisözlük sahibi Sedat Kapanoğlu Twitter'dan hakaret ettiği gerekçesi ile Nihat Doğan'a dava açmıştı..
Ünlü şarkıcı Nihat Doğan Twitter hesabından  ’’Sedat ve avukatı olduğu iddia edilen Başak Pusat hakkında sitede uyuşturucu sattıkları hakkındaki dava dosyası sonucunu açıklayacağım.... Bu savaşı başlatan Ajdar kılıklı Sedat (Ekşi Sözlük'ün sahibi) olmuştur. Saldırın ND'ye ellerinde bira şişesi ile king Sedat king Sedat diye çığlık atan bizim etek giymemizi bekleyen ayyaş tayfası olayın şokunu hala atlatamadı” şeklinde tweetler atmasının ardından Ekşi sözlük sahibi tarafından mahkemeye verilmişti.

Kapanoğlu, şikayetinde Nihat Doğan'ın kendi Twitter hesabından Ekşisözlük sitesini çok ağır suçlarla lanse etmeğini, siteyi Müslümanlığa ve Allah'a hakaretten suçlayarak, sitede uyuşturucu ve kadın ticareti yapıldığını öne sürdüğünü belirtti. Doğan hakkında tweetlerinde 'uyuşturucu satıcısı', 'ayyaş tayfası' gibi kullandığı ifadeler nedeniyle hakaret suçundan 2 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı. Sanık Nihat Doğan hakkında açılan davanın duruşmalarına katılmadı. Davanın görüldüğü İstanbul 84. Asliye Ceza Mahkemesi hakimi Doğan’ın dün görülen duruşmaya da katılmaması nedeniyle hakkıdna zorla getirme kararı çıkartı.