Nadya Zagli'nin gündemi sarsan masaj videosu!Nadya Zagli kimdir evli midir!

Nadya Zagli'nin gündemi sarsan masaj videosu!Nadya Zagli kimdir evli midir!
Nadya Zagli'nin gündemi sarsan masaj videosu!Nadya Zagli kimdir evli midir kaç yaşında?Survivor All Star Gönüllüler takımında ekrana gelen ve başarılı bir yarışma çıkaran Yunan yarışmacı Nadya Zagli'nin masaj yaptırırken çekilen görüntüleri sosyal medyada ilgi odağı oldu.
Nadya Zagli kimdir?Masaj videosu ile gündemi şok eden Nadya..Survivor  yabancı asıllı yarışmacı Nadya Zagli kimdir?Masaj videosu gündeme bomba gibi düşen Nadya Zagli Survivor Nadja Zagli'nin masaj videosu olay yarattı!Survivor All Star'ın yabancı yarışmacısı Nadya Zagli'nin masaj videosu sosyal medyaya düşünce kıyamaet koptu.Survivor All Star son bölümünde dokunulmazlık oyununu kazanan başarılı yabancı yarışmacı Nadya Zagli'nin masaj görüntüleri sosyal medyaya düştü. Nadya Zagli'nin olay yaratan görüntülerinin bir televizyon programı için çekildiği ortaya çıktı.

Survivor All Star Gönüllüler takımında ekrana gelen ve başarılı bir yarışma çıkaran Yunan yarışmacı Nadya Zagli'nin masaj yaptırırken çekilen görüntüleri sosyal medyada ilgi odağı oldu. Sosyal medyada oldukça ilgi çeken görüntülerin Yunanistan'da yayınlanan bir televizyon programı için kaydedildiği iddia ediliyor.

Sosyal medyaya düşen görüntüler Nadya Zagli , bir televizyon programı için kameralar önünde önce masaj yaptırıyor ardından da gece için hazırlık yapmaya başlıyor. Survivor yarışmasıyla tekrar dikkatleri üzerine çeken Nadya Zagli'nin bu eski görüntüleri gündeme bomba gibi düştü.

Survivor All Star yabancı yarışmacısı NadJa Zagli kimdir?özgeçmişiSurvivor Türkiye Yunanistan yarışmasında tanıdığımız Nadia Zagli. 29 yaşında 1.66 boyunda ve 51 kilodur. Survivor Türkiye -Yunanistan yarışmasında yarışan Nadya Zagli Türk takımında yarışan Selim Sabah ile aşk yaşamaya başlamış ve yarışmadan sonra evlenmişler ancak bir süre sonra boşanmışlardır.