Mapus Seki:'Af çıksa bile çıkmayacağım'

Mapus Seki:'Af çıksa bile çıkmayacağım'
Ünlü şarkıcı mapusda yatan Deniz Seki'den yine haber var..Deniz Seki'yi mapushanede ziyaret eden ünlü gazeteci Tahir Sarıkaya, Söylemezsem Olmaz programında çok konuşulacak açıklamalar yaptı.
Tahir Sarıkaya hapishanede yatan Deniz Seki ile görüştü.Görüşmeden detayları Beyaz TV'de yayımlanan Söylemezsem Olmaz programında açıkladı.

Tahir Sarıkaya'nın açıklamaları şöyle;

”GÖRÜŞMEK İSTEMEDİ”

Deniz Seki ile randevumuz olmasına rağmen benimle buluşmak istemedi. Koğuştaki mahkum kadınlardan birinin annesi ölmüş. Deniz Seki de çok üzülmüş, ağlıyormuş. Daha sonra bir araya geldik; bir buçuk saat oturduk, yemek yedik, kahve içtik.

”AF ÇIKSA BİLE DIŞARI ÇIKMAYACAĞIM”

Deniz çok üzgün. “Tahir hiç kolay değil, dünyanın en iyi mahkumu da olsan buraya lanet olsun.” dedi. Türkiye’de af çıksa bile, suçsuzluğu ortaya çıkmadan dışarı çıkmayacağını söyledi. Deniz’e Hüsnü Şenlendirici’yi sordum; “Kimseye kızmadığını, kimseye beddua etmediğini” belirtti.

Gülben Ergen’e çok teşekkür etti, Demet Akalın’ı beklediğini ve henüz gelmediğini söyledi. Demet Akalın geleceğini söylemiş ama henüz gitmemiş. Deniz nişanlısını çok sevdiğini anlattı.