Junior Ağaoğlu'da araba meraklısıymış!

Junior Ağaoğlu'da araba meraklısıymış!
Ali Ağaoğlu'nun oğlu Ali Efe smokinleri çekti kameralar karşısına geçti!Ünlü isimler Hafta Sonu dergisinin 23 Nisan Benim Dergim eki için çocuklarıyla objektif karşısına geçti. Dergi için kamera karşısına geçen isimlerden biri de Ali Ağaoğlu'nun eski sevgilisi Petek Ertüre oldu. " Ünlü iş adamı Ali Ağaoğlu'nun dünyalar tatlısı yakışıklı oğlu Ali Ege kameralar karşısına geçerek poz verdi. Ünlü isimler "Hafta Sonu" dergisinin 23 Nisan Benim Dergim eki için çocuklarıyla objektiflerin karşısına geçti. 23 nisan
Ünlü isimler Hafta Sonu dergisinin 23 Nisan Benim Dergim eki için çocuklarıyla objektif karşısına geçti. Dergi için kamera karşısına geçen isimlerden biri de Ali Ağaoğlu'nun eski sevgilisi Petek Ertüre oldu. " Ünlü iş adamı Ali Ağaoğlu'nun dünyalar tatlısı yakışıklı oğlu Ali Ege kameralar karşısına geçerek poz verdi. Ünlü isimler "Hafta Sonu" dergisinin 23 Nisan Benim Dergim eki için çocuklarıyla objektiflerin karşısına geçti. 23 nisan bayramı için minik ağaoğlu Benim Dergim eki için çocuklarıyla objektif karşısına geçti. Ali Ağaoğlu ile Petek Ertüre'nin oğlu Ali Ege smokinle poz verdi. Ünlü işadamı Ali Ağaoğlu'nun küçük oğlu Ali Ege, objektiflere poz verdi. 23 Nisan için yapılan özel çekimde ünlülerin çocukları objektif karşısına geçti. Ali Ağaoğlu'nun küçük oğlu'nun rahat tavırları dikkat çekti.

Ünlü isimler Hafta Sonu dergisinin 23 Nisan Benim Dergim eki için çocuklarıyla objektif karşısına geçti. Dergi için kamera karşısına geçen isimlerden biri de Ali Ağaoğlu'nun eski sevgilisi Petek Ertüre oldu.

"AYNI BABASI GİBİ ARABAYA MERAKLI"
 
Petek Ertüre’yle işadamı Ali Ağaoğlu’nun oğlu Ali Ege, henüz iki yaşında. Ertüre, işadamı gibi smokin giyen Ali Ege’nin babası gibi arabalara meraklı olduğunu söylüyor.