Heyecan fırtınası Survivor All Star'ın kadrosu açıklandı!

Heyecan fırtınası Survivor All Star'ın kadrosu açıklandı!
Heyecan fırtınası Survivor All Star'ın kadrosu açıklandı!İşte Survivor All Star'ın full kadrosu ve başlama tarihi!Acun Ilıcalı'nın reyting rekortmeni yarışması Survivor bu sezon farklı konsepti ile karşımıza çıkacak.All Star Survivor adı ile geçmiş dönemde yarışan yarışmacıların yer alacağı yarışma yine nefesleri kesecek.
TV8 ekranlarında yayınlanacak olan Survivor All Star'da yarışacak yarışmacılar ve yayınlanma tarihi belli oldu.Bu sezon Survivor All star adıyla ekrana gelecek olan yarışmada geçen sezonların en başarılı isimlerini toplayarak bir kadro oluşturuldu. İşte 2015 Survivor All Star'ın kadorsu..

22 Şubat'ta ekranlara merhaba diyecek olan heyecan fırtınasında yarışacak isimler Turabi Çamkıran, Hilmi Cem İntepe, Merve Oflaz, Pascal Nouma, Serenay Aktaş, Fulya Keskin, Sahra Işık ve Almeda Abazi

 22 Şubat'ta TV8 ekranlarında başlayacak olan Survivor All Star'a katılacak bir isim daha belli oldu. Açıklanan 8 ismin ardından Survivor All Star'a katılacağı kesinleşen en son isim Nihat Doğan oldu.