Deniz canlıları için ünlüler çırılçıplak soyundular!

Deniz canlıları için ünlüler çırılçıplak soyundular!
Deniz canlıları için ünlüler çırılçıplak soyundular!ve moda aleminin güzel ve seksi yıldızları deniz canlıları yararına çırılçıplak soyundular.İngiltere'de faaliyet gösteren Blue Marine Foundation'ın denizde yaşayan canlılar için düzenlendiği kampanya kapsamında ünlüler çırılçıplak soyunarak pozlar verdiler.
Sinema ve moda aleminin güzel ve seksi yıldızları deniz canlıları yararına çırılçıplak soyundular.İngiltere'de faaliyet gösteren Blue Marine Foundation'ın denizde yaşayan canlılar için düzenlendiği kampanya kapsamında ünlüler çırılçıplak soyunarak pozlar verdiler.

Sinemanın ve moda dünyasının güzel yıldızları deniz canlıları yararına soyundu. İngiltere'de faaliyet gösteren Blue Marine Foundation'ın denizlerde yaşayan canlılar yararına düzenlediği ve başını oyuncu Greta Scachi'nin çektiği kampanya kapsamında birçok ünlü çıplak poz verdi.

Bir süre önce uzun süreli sevgilisi yönetmen Tim Burton'dan ayrılan Helena Bonham Carter da bunlardan biri. Balık fobisi olan oyuncu, bunu yenip iri bir ton balığıyla poz verdi.