Cem Yılmaz ve Hatun'nun ayrılma sebebi belli oldu

Cem Yılmaz ve Hatun'nun ayrılma sebebi belli oldu
Cem Yılmaz ve Hatun'nun ayrılma sebebi belli olduÜnlü komedyen Cem Yılmaz ile Ayşe Hatun Önal 2.kez aşka yelken açmışlardı.Bu aşk çok fazla uzun sürmedi.Ünlü çiftin ayrılık sebebide belli oldu.
Süpriz aşk gündeme bomba gibi düşmüştü.Fakat çok fazla uzun sürmedi.Ayşe Hatun Önal ile Cem Yılmaz, ayrılık kararı aldı. Önal'ın, çapkınlıkları ve ilgisizliğinden bıktığı için Yılmaz'ı terk ettiği ortaya çıktı.

Kimilerinin reklam birlikteliği dediği kimilerinin ise bu birliktelik evliliğe gider dedikleri ilişki sadece 2 ay sürdü.Beraberliklerini gizleme gereği de duymayan Ayşe Hatun Önal ile Cem Yılmaz, geçtiğimiz gün de şiddetli bir kavgaya tutuştu. Önal, Ricky Martin'le düet yaptığı 'Adios' şarkısını 8 milyon kişinin takip ettiği twitter hesabından paylaşıp sonra da silen Yılmaz'a tepki gösterdi. Seksi şarkıcının öfkesi, ünlü komedyenin Seda Telciler'in şarkısını yine twitter'dan paylaşmasıyla daha da arttı.


Ayşe Hatun Önal'ın kaprislerine daha fazla dayanamayan Cem Yılmaz ise tartışmanın yaşandığı gece yakın dostu Ozan Güven'i de yanına alıp başka güzellerle eğlendi. Bunu öğrenen seksi şarkıcı da ünlü komedyeni terk etti. Eski sevgililer, birbirlerini twitter ve instagram hesaplarından da takip etmeyi bırakarak ilişkinin tamamen bittiğini ortaya koydu.

Kaynak: Takvim