Çekmeceler filmine erotik içeriği sebebiyle yaş sınırı!

Çekmeceler filmine erotik içeriği sebebiyle yaş sınırı!
Çekmeceler filmine erotik içeriği sebebiyle yaş sınırı!.Yönetmenliğini M. Caner Alper ve Mehmet Binay'ın yaptığı ve başrollerinde Ece Dizdar ile Taner Birsel'in rol aldığı 'Çekmeceler' filmine 18 yaş sınırı getirildi.Galası için hazırlıkların yapıldığı henüz vizyona girmeyen Çekmeceler adlı filme büyük şok..Filme +18 sınırlaması getirildi.
Çekmeceler filmine gidecekseniz eğer kimliğinizi yanınıza alın lakin yaş snırılaması var..Yönetmenliğini M. Caner Alper ve Mehmet Binay'ın yaptığı ve başrollerinde Ece Dizdar ile Taner Birsel'in rol aldığı 'Çekmeceler' filmine 18 yaş sınırı getirildi.Galası için hazırlıkların yapıldığı henüz vizyona girmeyen Çekmeceler adlı filme büyük şok..Filme +18 sınırlaması getirildi.14. İstanbul Uluslararası Bağımsız Film Festivali’nde gala yapacak olan Çekmeceler filmine 18+ sınırı geldi.

Hayatın kendisinden alınan konuyu işleyen film, otuz yaşlarında Deniz'in yaralanıp hastaneye kaldırılmasından sonra başından geçenlerin anlatılması konu ediniyor.

Deniz'in garip hikayesinin anlatıldığı film geçmişte yaşananları anlatıyor. Merakla beklenen film Dünya galaѕını 14. If İѕtanbul Uluѕlar Araѕı Bağımѕız Filmler Feѕtivali’nde yaрacak.