Bu Tarz Benim Show TV'de neden yayınlanmadı!

Bu Tarz Benim Show TV'de neden yayınlanmadı!
Bu Tarz Benim Show TV'de neden yayınlanmadı?Ekranların fenomen yarışmasında olaylar mahkemeye taşınmıştı.Mahkemelik olan yarışmada flaş gelişmeler yaşandı.Show TV' bugün Bu Tarz Benim'i yayınlamadı.Peki neden?
Show TV bugün Bu Tarz Benim'i yayınlamadı yerine Yılanların Öcü adlı dizinin tekrarını verdi.Yarışmanın fanları ise neden yarışmanın ekrana gelmediğini merak ediyorlar.

Bilindiği üzere TV8 ve Show Tv Bu Tarz Benim yüzünden mahkemelik olmuşlardı.Mahkeme isim hakkını Show TV'ye, yarışmanın format hakkını ise yapımcı şirkete vermişti.

Bunun üzerine dünden itibaren TV8 yarışmayı İşte Benim Stilim adıyla yayınlamaya başladı. Bu Tarz Benim Show TV'de neden ekrana gelmedi?

Bugün ise Show TV Bu Tarz Benim'in yerine Yılanların Öcü dizisinin tekrar bölümünü ekrana sürdü.TV8 Avukatları Show Tv'ye ihtar çekerek yarışmanın yayınlanmamasını gerektiğini bildirdiler.

Show TV yönetimi ise yılan hikayesine dönen yarışma konusunda, geri adım attı ve formatta ciddi değişiklikler yapılana kadar yayınlamama kararı aldı.

Bu Tarz Benim'in nasıl bir formatla yeniden ekranlara geleceği ise merak konusu oldu..