Acun'un ortağının Hadise'nin kardeşine abayı yaktı iddiası!

Acun'un ortağının  Hadise'nin kardeşine abayı yaktı iddiası!
Kısa bir süre öncesine kadar kendisinden 25 yaş küçük Aslışah Alkoçlar ile aşk yaşayan ünlü yapımcı Esat Yontuç, dedikodulara göre sosyetik sevgilisini çabuk unuttu. Medya patronu Acun Ilıcalı'nın ortağı Esat Yontuç, iddialara göre kendisi gibi Dominik'te olan Derya Açıkgöz ile yakınlaştı. Acun Ilıcalı'nın ortağı Hadise'nin kardeşiyle aşk yaşıyor mu. Esat Yontuç, şimdilerde kendisi gibi Dominik'te olan Derya Açıkgöz ile yakınlaştığı iddiaları ortaya atıldı.. Esat Yontuç Hadise'nin kaedeşinin peşini bırakmad

Kısa bir süre öncesine kadar kendisinden 25 yaş küçük Aslışah Alkoçlar ile aşk yaşayan ünlü yapımcı Esat Yontuç, dedikodulara göre sosyetik sevgilisini çabuk unuttu. Medya patronu Acun Ilıcalı'nın ortağı Esat Yontuç, iddialara göre kendisi gibi Dominik'te olan Derya Açıkgöz ile yakınlaştı. Acun Ilıcalı'nın ortağı Hadise'nin kardeşiyle aşk yaşıyor mu. Esat Yontuç, şimdilerde kendisi gibi Dominik'te olan Derya Açıkgöz ile yakınlaştığı iddiaları ortaya atıldı.. Esat Yontuç Hadise'nin kaedeşinin peşini bırakmadı! Acun Ilıcalı ile dostukları bilinen Esat Yontuç Aslışah Alkoçlardan sonra şimdi de Hadise'nin kız kardeşi Derya Açıkgöz'ün peşinde.

Kısa bir süre öncesine kadar kendisinden 25 yaş küçük Aslışah Alkoçlar ile aşk yaşayan ünlü yapımcı Esat Yontuç, dedikodulara göre sosyetik sevgilisini çabuk unuttu. Şimdilerde Survivor'ın çekimleri için Dominik'te olan Yontuç, ablası Hadise'nin yeni klibi ve kendi moda çekimleri için yine Dominik'te olan Derya Açıkgöz ile yakınlaştı.

 

AYLARDIR TANIŞIYORLAR

Yontuç, 27 yaşındaki modacıyla Hadise'nin jüri üyesi olduğu programın çekimleri sırasında tanışmıştı. 46 yaşındaki Esat Yontuç, yine dedikodulara göre daha önce de Derya Açıkgöz ile kısa süreli bir flört dönemi yaşadı. Hatta Açıkgöz ile Yontuç, o dönemde Arda Turan'ın da aralarında bulunduğu bir ekiple sık sık bir araya geldi. Derya Açıkgöz'ün adı Yontuç yerine Turan'la anıldı.

 

ŞİMDİLİK SADECE ARKADAŞ!

Esat Yontuç'un Aslışah Alkoçlar beraberliğinin bitmesinden hemen sonra ablası Hadise'yle Dominik'e giden güzel modacı, işlerinden arta kalan zamanının büyük kısmını ünlü yapımcıyla birlikte geçiriyor. Şimdilik sadece arkadaş olan Derya Açıkgöz ile Esat Yontuç'un yeni bir aşka yelken açıp açmayacağını ise zaman gösterecek. (Takvim)