Ünye'de çimento fabrikasında şok patlama dehşet dolu anlar 5 yaralı

Ünye'de çimento fabrikasında şok patlama dehşet dolu anlar 5 yaralı
OrduÜnye'de çimento fabrikasında gaz sıkışması neticesinde korkunç patlama meydana geldi ve patlamanın neticesinde 5 kişinin yaralandığı bildirildi.
 Ordu ünye'de çimento fabrikasında gaz sıkışması neticesinde korkunç patlama meydana geldi ve patlamanın neticesinde 5 kişinin yaralandığı bildirildi.

Ordu iline bağlı olan Ünye ilçesinde bir çimento fabrikasında yaşanan korkunç patlama sonrasında ortalık savaş alanına dönerken, feci patlama sonucunda toplamda 5 kişinin yaralandığı bildirildi.


Ordu’nun Ünye ilçesinde çimento fabrikasında meydana gelen patlamada 5 kişinin çeşitli biçimlerde yaralandıkları kaydedildi.

Korkunç hadise ,saat 01.00 sıralarında Ünye Çimento Fabrikası fırın ünitesinde meydana geldi. Bir arızayı gidermeye çalışan işçilerin bulunduğu alanda gaz sıkışması neticesi patlama olduğu açıklandı. Ünitedeki işçiler 30 yaşında olan Zeki Aydın, 33 yaşında olan Adem Al, 35 yaşında olan Şenol Sencar (, 45 yaşında olan Muhlis Semiz ve 30 yaşındaki Şenol Çalışkan yaralandı. Ambulanslarla Ünye Devlet Hastanesi’ne kaldırılan yaralılardan Zeki Aydın, Samsun’a gönderildi. Öbür yaralılardan 3’ü ambulans uçakla İstanbul’a, biri ise Kocaeli’ye gönderildi.