Lodos ,Timsah Arena'daki vinci devirince 1 kişi hayatını kaybetti!

Lodos ,Timsah Arena'daki vinci devirince 1 kişi hayatını kaybetti!
Lodos ,Timsah Arena'daki vinci devirince 1 kişi hayatını kaybetti!Bursa'da etkili olan Lodos 1 kişinin canına mal oldu.Bursa'da yapımı devam eden Timsah Arena'da bulunan vinc Lodos sebebiyle devrildi..
Devrilen vinc bir taksicinin hayatına mal oldu.O esnada oradan geçen taksi devrilen vincin altında kaldı ve taksici yaşamını yitirdi.

Bursa'da saateki hızı 90 kilometreyi geçen lodos, Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan Timsah Arena Stadı'ı inşaatındaki vinci devirdi.


Bursa-İzmir Yolu üzerine büyük bir gürültüyle devrilen vinç, yoldan geçmekte olan ticari taksiyi ezdi. Taksi şoförü hayatını kaybetti, yolcu ise ağır yaralandı.

Elim kaza saat 6:00 sıralarında meydana geldi.Devasa vinç, Nilüfer Deresi üzerindeki köprüye büyük bir gürültü ile düştü. Bu sırada köprüden geçmekte olan Fatih Demirkıran (28) yönetimindeki 16 T 5541 plakalı ticari taksi vincin altında aldı. Kazada, ağır yaralanan araç sürücüsü Demirkıran, kaldırıldığı Çekirge Devlet Hastanesi'nde bütün müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Araçta bulunan Kübra A. ise tedavi altına alındı.