Kediyi yakıp fotoğrafını paylaştı mı!

Kediyi yakıp fotoğrafını paylaştı mı!
Kediyi yakıp fotoğrafını paylaştı mı?Facebook'tan paylaştığı fotoğrafla polisi peşine taktı!Kediyi canlı canlı yakıp fotoğraflarını paylaştı..Kedi katili cani yakarak öldürdüğü kedinin resimlerini sosyal medyadan paylaştı ve utanmadan da altına nöt düştü..
Kediyi yakıp fotoğrafını paylaştı mı?Facebook'tan paylaştığı fotoğrafla polisi peşine taktı!Kediyi canlı canlı yakıp fotoğraflarını paylaştı..Kedi katili cani yakarak öldürdüğü kedinin resimlerini sosyal medyadan paylaştı ve utanmadan da altına nöt düştü..Vahşetin öğrenilmesi üzerine polis hemen harekete geçti.Olay şöyle gelişti:

Furkan B. isimli genç, bir kedi öldürdüğünü öne sürerek fotoğrafını da arkadaşları ile paylaştı. Yanmış kedi fotoğrafını "Bu hayvanın ne olduğunu bilene 50 kağıt" notu ile birlikte paylaşan Furkan B, ilginç yorumlarda da bulundu. Fotoğrafa yapılan yorumlarda kediyi kendisinin öldürdüğünü söyleyen Furkan B. polisi de harekete geçirdi. Fotoğrafın paylaşıldığı hesap kapatılırken, bilişim polisi Furkan B'nin bulunması için çalışmalara başladı.