Eksiksiz ve görkemli

Eksiksiz ve görkemli
Her işe bu açıdan bakmak gerekir aslında. Eksiksiz ve görkemli olmak, ideal olandır. İdeal çizgilerde yaşamaktır hayatı.
Her işe bu açıdan bakmak gerekir aslında. Eksiksiz ve görkemli olmak, ideal olandır. İdeal çizgilerde yaşamaktır hayatı. Bu düşünce yapısında olduğunuzu düşünün, bir an düşünün, göreceksiniz ki o andan itibaren hayatınız tümüyle değişmiş, artık başka bir hayatınız var ve en fenası da siz de artık başka bir bireysiniz. Hayat o zaman bir düzleme oturuyor aslında, o andan sonra bir anlam kazanma işin içerisine giriyor.

En temel aksesuarlara önem vermek gerekir

Tutkularımızda öyle, hayatımıza yön veren tutkularımızdan bahsediyorum. Onlar da tümüyle bu çizgiyi yansıtıyor. Onları icra ederken, kurallara uymak, eksiksiz ve kusursuz olmak, böyle olarak keyfi fazlasıyla yaşamak, bir düşünün doğru değil mi söylediklerim? Motosiklet keyfini ele alalım, sıkı bir keyiftir, kurallara uyulmadığı takdirde, sonucunda çok ağır bedeller ödenir, böylesine sıkı bir keyiftir. Adımları atarken sağlam atmak gerekir, iyice hazırlanmak gerekir. En temel aksesuarlara özen göstermek gerekir. Mesela , normal bir ayakkabıyla değil, olması gerekenle yola çıkmak gerekir.

Kurallara uymak birinci koşul

Sonrasında, mutlaka ama mutlaka kask takmak gerekir. Canımız da kıymetli öyle değil mi? yabana atmamak gerekir. Aksesuarlar boşuna değildir, bunu asla unutmayın. Aklınızdan çıkarmayın. Buna göre bir düzlem kurun ve tutkularınızı bu şekilde icra edin. Motosiklet keyfinden devam edelim. Normal kıyafetlerle oturamazsınız motorun üstüne. Her şeyin bir raconu var, amiyane bir tabir oldu belki ama olsun. Motosiklet kaskını takmalı, adlı internet sitesi, motosiklete dair istediğiniz ve aradığınız her şeyi parmaklarınızın ucuna getiriyor. Online olarak alışverişte yapabileceğiniz bu site, tutkunuza destek oluyor ve sizlere bu konuda ki en büyük yardımı sağlıyor.