Aksaray'da aralarında husumet bulunan aileler birbirine girdi:3 yaralı

Aksaray'da aralarında husumet bulunan aileler birbirine girdi:3 yaralı
Aksaray'da aralarında husumet bulunan aileler birbirine girdi:3 yaralıAksaray'da aralarında husumet bulunan aileler dehşet saçtılar..Kavgaya tutuşan iki aileden de yaralılar var.Detaylar haberimizde..
Aksaray’a bağlı Yeşiltepe Beldesi’nde aralarınd husumet bulunan Çelik ve Akbulut ailesi belde meydanında birbirlerine girip tartıştılar.

 Şambaz Çelik (25), Cuma Çelik (50) Süleyman Çelik (65) ile Medeni Akbulut (55) ve Ramazan Akbulut (45)'un karıştığı tartışmanın ardından bir süre sonra Şambaz, Süleyman ve Cuma Çelik Akbulut ailesinin manavının önüne silahlarla geldiler.

Manava açılan ateş sonrası Medeni Akbulut sağ bacağından, Ramazan Akbulut karnından ve Süleyman Akbulut da sol kolundan yaralandı. Olayın ardından şüpheliler bir araçla hızla olay yerinden kaçarken, vatandaşlar jandarma ve 112 acil ekiplerine haber verdi. Kısa sürede olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından ilk müdahaleleri olay yerinde yapılan yaralılar Aksaray Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Jandarma ekiplerinin yaptığı çalışma sonrası olaya karışan Süleyman ve Cuma Çelik kısa sürede yakalanarak gözaltına alındı, kaçan Şambaz Çelik’in yakalanması için çalışma başlatıldı.