Aksaray Ak parti Milletvekili Aday Adayı İsmail Gümüşsoy seçim temaslarında

Aksaray Ak parti Milletvekili Aday Adayı İsmail Gümüşsoy seçim temaslarında
Aksaray Ak parti Milletvekili Aday Adayı İsmail Gümüşsoy yoğun bir şekilde ziyaretlerine devam ediyor. Yaptığı ziyaretlerde sürekli olarak başkanlık sisteminin ne denli hayati bir önemlilik arz ettiğini bunun gerçekleşmesi için oy oranın artması gerektiğini bu konu tüm halkımızın partimize destek vererek ülkemizdeki prangaları sökülüp atılması gerektiğini söylüyor.
Başkanlık sistemi ile yürütmenin hızlı bir şekilde gerçekleşeceğini milletimize olan hizmet aşkının artarak devam edeceğini söylüyor. Ülkemizin hedeflerine çok daha kısa sürede ulaşabilmesi için başkanlık sisteminin olmazsa olmaz bir yapı olduğunu vurguluyor. Mevcut parlamenter sisteminin bizim genlerimize uygun olmadığını, başkanlık sistemi ile hiçbir vesayet anlayışının ülkemize zarar veremeyeceğini , başkanımızın bunlarla mücadele için değil bundan sonra sadece milletimize hizmet etmekten başka bir düşüncesinin olmayacağını vurguluyor. Oy oranımızı inşallah Aksaray da yüzde yetmiş beş in üzerine çıkarmak için çaba sarf etmeliyiz. Teşkilat ve vatandaş olarak üzerimize düşen vazife budur dedi. 

Ak Parti Ortaköy ilçe teşkilatını ziyaret ederek ak parti ilçe başkanı ve delegelerle görüşen Gümüşsoy insanların güvenini kazanmaya devam ediyor. Aksaray hizmet etmek ten başka hiçbir amacının olmadığını defahatle vurgulayan Gümüşsoy haklın desteğini arkasına almış durumda. Ortaköy’de sıcak bir karşılama ile seçmenleri ile bir araya gelerek Ortaköy’ün sorunları hakkında toplantı yapıldı. Milletvekilliği seçilmesi durumunda Ortaköy ün ve diğer ilçelerin köylerin kasabaların sıkıntıları ile bizzat ilgileneceği sözü verdi. Ortaköy’e doğalgaz getirilmesi içine gerekiyorsa yapmaya hazır olduğunu bunun çabası ve mücadelesini vereceğini söyledi. Ortaköy’e yatırımcıları çekme adına Aksaray organize sanayi bölgesine uygulayacağı projenin Ortaköy ayağının da olduğunu da vurguladı. Kalkınma ajanslarıyla orta köye şube açmaları konusunda görüşmeler yapacağı sözünü verdi. Benim kapım tüm vatandaşlarıma açık olacak benim hedefim en çok ziyaret edilen vekil olmaktır dedi.
Dönüşte Bağlıkaya kasabasına uğrayan Gümüşssoy belde başkanı ve ekibi ile görüştü. Bağlıkayanının sorunlarını dinleyen ve notlar alan Gümüşsoy bizim için Aksaray’ın her yeri bir ayrı gayri yok. Memleketimiz için yorulmaya söz veriyorum dedi.