ING bank, promosyonunu duyurdu.. Nakit ihtiyacı olanlar bu haberi okumalı!

ING bank, promosyonunu duyurdu.. Nakit ihtiyacı olanlar bu haberi okumalı!
Emeklilere özel olarak düzenlenilen bu kampanya ile 11 ₺'ye kadar promosyondan yararlanabilirsiniz.

EKİM SONUNA KADAR GEÇERLİ

Kampanyanın başvuruları 31 Ekim tarihine kadar devam edecek. Bu tarihi kaçırmamanız önemli çünkü bu fırsatı değerlendirmek için son fırsatınız olabilir. Bankanın sunduğu promosyonlar, emeklilerin aylık gelirlerine göre belirlenmiş durumda.

EMEKLİLER GELİR SEVİYELERİNE GÖRE PROMOSYON ALACAKLAR

Aylık 7,500 TL gelire sahip olan emekliler, 5 bin TL'lik promosyondan yararlanabilecekler. Aylık geliri 10 bin TL olan emekliler ise 7 bin TL promosyon alacaklar. Geliri 10,000 TL ve üzeri olan emekliler ise 8 bin TL'lik promosyon ile ödüllendirilecekler. Bu kampanya, emeklilerin mali durumlarına uygun olarak özel olarak tasarlanmış bir fırsat sunuyor. ING Bank, emeklilere yönelik bu promosyon fırsatıyla finansal güvenliklerini artırmak isteyenlere önemli bir destek sağlıyor. Bu kampanyadan faydalanmak için başvurularınızı 31 Ekim tarihine kadar yapabilir, yüksek promosyon miktarları ile ekonomik rahatlığınızı güçlendirebilirsiniz.

MİKTAR AYLIK GELİRE GÖRE DEĞİŞİKLİK GÖSTERİYOR

ING Bank'ın bu özel kampanyası, emeklilere yönelik sunduğu desteklerin bir göstergesi olarak dikkat çekiyor. Siz de bu fırsatı değerlendirerek mali geleceğinizi güvence altına alabilir ve hayalinizdeki yaşamı daha kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Kampanya başvuru tarihi 31 ekim son kaçırmayın.

  • aylık 7 500 emekli alan 5 bin TL promosyon alacak
  • aylık 10 bin emekli alan 7 bin TL promosyon alacak
  • aylık 10 000 emekli alan 8 bin TL promosyon alacak