Araç almayı düşünenlere son 3 gün! 6 ay erteleme fırsatını kaçırmayın

Araç almayı düşünenlere son 3 gün! 6 ay erteleme fırsatını kaçırmayın
Garanti Bankası, Türkiye Ekonomi bankası ve Yapı Krediden art arda açıklamalar! Araç almak isteyen vatandaşa 6 ay ertelemeli sıfır araç kredisi için son 3 gün!

Yeni bir araç sahibi olmak isteyenler hayallerine 3 özel banka tarafından yakınlaştırılıyor. TEB, Yapı Kredi ve Garanti Bankası özel taşıt kredisi kampanyası oluşturdu. Maddi yük altına girmeden istediğiniz taşıta ulaşabileceğiniz kredi desteğinden yararlanabilirsiniz. Otomobil fiyatlarının giderek yükseldiği şu günlerde pek çok kişi birikimiyle otomobil almakta zorlanıyor. Bu konuda sizlere yardımcı olmak için bazı bankalar harekete geçti. Lider bankalar vatandaşın araç sahibi olabilmesi için esnek ödeme imkanı ile kredi desteği sundu. 3 banka tarafından 6 ay ertelemeli kredi kampanyasını açıklandı.

Son Tarihi 30 Eylül

Sıfır otomobil olacaklara kredi desteği sağlayan bankalar 30 Eylül tarihine kadar ödeme imkanını duyurdu. Heyecan vereceğini kampanyalar başlatan bankalar Hyundai otomobil sahibi olmak isteyenlere erişme imkanını daha kolay hale getiriyor. Türkiye Ekonomi Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Garanti BBVA ortaklığı ile 6 ay ertelemeli kredi desteği oluşturuldu. Bu inanılmaz fırsattan 30 Eylül 2023 tarihine kadar yararlanabilirsiniz.

Kampanya Detayları Duyuruldu

3 özel banka tarafından detaylar açıklandı. Garanti Bankası tarafından şimdi 6 ay sonra ödemeye başlayan kredi kampanyası 3.99 faiz oranıyla veriliyor. Çeşitli vade ve tutarlarda 6 ay ertelemeli kredi desteği veriliyor. Yapı Kredi Bankası'ndan %3.49'dan başlayan faiz oranları ile cazip kredi imkanı oluşturuluyor. Türkiye Ekonomi Bankası oto finans kredi kampanyası ile %3.69'dan başlayan faiz oranları ile 3 ay erteleme imkanı sağlayarak kredi desteği veriyor. Bu kredi seçeneklerini yalnızca gerçek kişiler tarafından bireysel taşıt alımlarında kullanılabiliyor. Tüzel müşteriler tarafından parakende kanalı ile yapılan taşıt alımları içinde bu kredi değerlendirilebiliyor. Belirli modeller için geçerli kampanya ile yeni araç satın alan müşterilere %3.49, %3.99 arasında değişen faiz oranları ile kredi hakkı veriliyor. 6 aya kadar ödemesiz dönemli kredi desteğinden yararlanabilirsiniz.