Akbank İş Yeri Olanlara 5.000 TL Hibe Edecek! Yapana Bakiyeler Yakında Yüklenecek

Akbank İş Yeri Olanlara 5.000 TL Hibe Edecek!  Yapana Bakiyeler Yakında Yüklenecek
Akbank KOBİ'lere özel bir dizi kampanya başlattı 15 milyon TL'ye varan kredi fırsatının yanı sıra 5.000 TL hibe chip-para kampanyası başlatıldı.

Akbank işyeri olanlara, KOBİ’lere kesenin ağzını açtı Öyle ki 36 ay vadeli 15 milyon TL kredi paketini devreye aldı. Bunun yanında bir dizi küçük ve büyük kampanyalara daha imza atan yenilikçi banka, herkesin kolayca faydalanabilmesi adına 5.000 TL değerinde chip- para hibe edeceğini duyurdu. Bu gelişmenin ardından işletmesi olan vatandaşlar 5.000 TL’nin nasıl alınacağını, kimlere verileceğini ve şartları araştırmaya başladı. İşte konu hakkında detaylar…

Akbank 5.000 TL Chip-Para Kimlere Verilecek?

Akbank kobim kazansın kampanyası kapsamında ilk 10.000 müşteriye 5.000 TL değerinde chip-para tanımlayacak. Bu gelişmenin ardından binlerce KOBİ müşterisi Akbank’ın hangi şartlarda bu kampanyadan faydalanacağını merak etmişti. Akbank’ın bu kampanyası 30 Haziran tarihinde son buldu. Yakında chip-paralar hesaplara tanımlanmaya başlayacak.

Chip-Para ödemelerinin ise en geç 14 Temmuz tarihinde yapılması bekleniyor.

Chip-Para ödemeleleri 30 Haziran tarihine kadar banka kartı veya ticari kredi kartı olmak üzere; üye iş yeri, mobil, ofö-telefon, ofö-diğer, çek karnesi, sgk ödeme talimatı ürünlerinden sahiplik ve/veya aktiflik kapsamında en az 5’inde kampanya koşullarını sağlayan müşterilere tanımlanacak.